/Files/images/IMG_8645.JPG

Школа має дуже цікаву історію.

Школа почала функціонувати у 1925 році. Із сусіднього селища на роботу був прийнятий вчитель. Заняття проводились у звичайній сільській хатині.

У 1927 році виникла потреба у будівництві нового приміщення школи. А вже в 1928 році школа, яка містила в собі 3 кімнати і маленький коридор, була відбудована.

З кожним роком кількість дітей, які навчались в школі, зростала. В 1951 році нараховувалось близько 150 учнів. Тоді й постало питання про відкриття 7-річної школи. В 1952 році було відкрите нове двоповерхове приміщення, в якому було 7 класних кімнат. Це приміщення функціонує й до цього часу.

Зараз ЗОШ I-II ступенів № 12 розміщує 9 класних кімнат, бібліотеку, буфет. На території школи знаходиться спортивний майданчик та поле для гри в футбол.

Особливою гордістю є наш краєзнавчий куточок. В ньому зібрані чисельні документи, які свідчать про славні бойові подвиги наших земляків у роки Великої Вітчизняної війни. Серед експонатів є безцінні фотодокументи.

Пошаною серед учнів користуються матеріали про подвиг нашого славного земляка, героя Радянського союзу – Данила Потаповича Нестеренка.

З 1992 року школу очолює Ларькова Ганна Василівна. Закінчила Курський державний педагогічний інститут. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст 1 категорії». Працює у школі з 1976 року.

Ганна Василівна має великий досвід роботи. Вана компетентний керівник, учитель. Користується повагою серед колег, батьків та учнів школи.

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.